İnsan Kaynakları

Uzmanlık ve Tutku

Alelion, katkıda bulunduğunuz hem uzmanlığa hem de tutkuya değer verildiği ve kullanıma sunulduğu bir kültür ve atmosfer yaratmaya çalışır. Bunu başarmak için, harekete geçmek için açık ve güvenilir bir çerçeve, hedeflemek için iddialı ama ilham verici hedefler ve merakınızın rehberliğinde kendinizi güvende ve rahat hissettiğiniz bir ortam sağlamak bir işveren olarak bizim sorumluluğumuzdur. Böylece size bir fark yaratma gücü verilir.

Bir çalışan olarak sizin de bir sorumluluğunuz var. Alelion’daki bilginize, uzmanlığınıza ve rolünüze dayanarak, proaktif bir tutum sergilemenizi ve ekibe elinizden gelenin en iyisini yapma isteğinizi rica ediyoruz. Çıtayı yükseltmek için – hem bir işveren olarak bizim için hem de çalışan olarak sizin için – yukarıdaki politikayı üç yol gösterici ilke veya değerde özetledik: Meydan Oku, Yönlendir, Etkinleştir.

Şu anda size uygun ilan edilmiş bir iş yok mu?

Ardından kendiliğinden bir başvuru gönderebilirsiniz. Lütfen CV’nizi adresine gönderin. career@ektaku.com

Küresel Kilit Hesap Yöneticisi

Küresel bir ortamda büyük müşterilere yapılan karmaşık satışları kapattınız mı? Özel araçlar kulağa heyecan verici gelirken, sürdürülebilir enerji kullanımı için çalışmak ister misiniz? O zaman Alelion’daki Global KAM rolünde kendinizi gerçekten iyi hissedebilirsiniz!

Bizimle, başta Avrupa olmak üzere, ama aynı zamanda Kuzey Amerika gibi pazarlarda da büyük bir potansiyele sahip olan endüstrinin önemli OEM müşterileriyle birlikte çalıştığınızda önemli bir oyuncu olacaksınız. 5 yıl içinde endüstriyel araç pazarı bir sonraki “elektrik patlaması” haline gelecek ve bu nedenle satışları artırabilecek ve yeni ortaklar bulabilecek birine ihtiyacımız var. Mevcut müşterilerle birlikte yeni iş fırsatları geliştirecek ve onların özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çözümler yaratacaksınız.

Lojistik ve Üretim Koordinatörü

Yeni sürdürülebilir teknoloji ve inovasyon sizi yönlendiriyor mu? İtici gücü yarının enerji sorununu çözmeye yardımcı olmak olan bir şirkette çalışmak ister misiniz? Şu anda şirketin lojistik ve üretim koordinasyonundan sorumlu olacak bir kişi arıyoruz. Bu sana bir şey gibi geliyor mu? Başvurunuzla hoş geldiniz!

Lojistik ve Üretim Koordinatörü olarak, çok fazla sorumluluğu olan dinamik bir iş rolüne sahip olacaksınız. Esas olarak dört sorumluluğunuz olacak; kaynak planlaması, lojistik, malzeme planlaması ve sipariş verme. Bu, görevlerinizin üretimi planlamaktan ve üretimde malzeme akışını sağlamaktan, ürünün müşteriye nakliyesinden ve teslimatından sorumlu olmaya kadar değişebileceği anlamına gelir.